„Poczta pantoflowa XXI wieku – czyli od losera do milionera”
spotkanie z network marketingiem.

Posted By: Admin 08 Styczeń 2016 - Facebook.

Wraz z nowym rokiem Koło Zachowań Organizacyjnych "Idea" rozpoczyna reaktywację i rusza z organizacją mnóstwa ciekawych projektów, które opracowało z myślą o Was. Wykłady, prelekcje, konkursy,gry ekonomiczne... a to dopiero początek! Jednym
z pierwszych wydarzeń na jakie Was zapraszamy jest wykład pt.: „Poczta pantoflowa XXI wieku – czyli od losera do milionera”, prezentujący głównie network marketing na przykładzie firmy ForeverGreen, ale także inne zagadnienia. Prowadzący poszerzą Waszą wiedzę, między innymi o to, w jaki sposób pięć obszarów życia odnosi się do biznesu. Poznacie trzynaście zasad biznesu idealnego oraz sposoby zarabiania pieniędzy, czyli kwadrant przepływu pieniędzy. Odpowiedza Wam też na pytania:

1. Czy poczta pantoflowa może być modelem biznesowym?
2. Dlaczego ForeverGreen jest tak unikalnym projektem?
3. Jak pozyskać potencjalnych klientów?
4. Kto będzie się czuć dobrze w pracy w tego typu firmie?

Inne pytania będzie można również zadawać w trakcie spotkania prowadzącym, w swobodnej otwartej konwersacji. Poznacie także umiejętności potrzebne do prowadzenia własnego biznesu, w oparciu o „pocztę pantoflową” oraz historię liderów, którzy inicjowali polski rynek ForeverGreen i wraz ze swoimi drużynami pokazują teraz światu jak osiągnąć finansowy sukces, prowadząc szczęśliwe życie. Wykład zostanie poprowadzony przez Wojciecha Wiesnera i Katarzynę Seweryn – Liderów firmy ForeverGreen posiadających wieloletnie doświadczenie w network marketingu, osoby, które odniosły już bardzo dużo sukcesów w swoim życiu.

Na koniec spotkania planujemy zorganizować KONKURS z nagrodami dla najbardziej uważnych słuchaczy.

Forever Green – to jedyny w swoim rodzaju międzynarodowy projekt, który wprowadził mocny powiew świeżości do świata network marketingu. Firma została założona w USA w 2004 roku, przez wielkiego wizjonera i wspaniałego człowieka – Rona Williamsa. W listopadzie 2015 oficjalnie otwarty został rynek europejski, co stworzyło niepowtarzalną okazję dla każdego, kto stawia sobie ambitne cele w życiu i chce osiągnąć życiowy i finansowy sukces.

Koło Naukowe ZachowańOrganizacyjnych Idea –funkcjonuje przy Katedrze Zachowań Organizacyjnych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Koło zrzesza ok. 45 członków z różnych kierunków studiów, których łączą wspólne zainteresowania,
a także chęć poszerzania wiedzy i praktycznych umiejętności oraz to, co chyba najważniejsze: pasja i chęć realizowania ciekawych projektów.

Wydarzenie odbędzię się 12.01.2016 (wtorek), godz. 18.10 w Bibliotece Głównej, sala 440. Serdecznie zapraszamy!